Služby OVB

Nevíte do čeho výhodně investovat? Potřebujete svým dětem zajistit kvalitní studium? Potřebujete radu ohledněvýhodného spoření? Na všechny vaše otázky má OVB Allfinanz odpověď.

Kapitálové vklady a investice

Vkladním knížkám už odzvonilo a vystřídala je celá řada dlouhodobých spořicích programů, které s sebou nesou nesporné výhody i zajímavé zisky. Spektrum z čeho vybírat je opravdu široké. Ne však každá nabídka vám může tzv. sedět. Jak se tedy zorientovat a vybrat to, co vám bude vydělávat a zároveň neudělá „vítr v peněžence“?  Poraďte se s OVB poradcem a nalezněte společným silami optimální řešení.

Zajištění budoucnosti

Co nás čeká za pár let? Jaká bude naše finanční situace? Budeme si moci dovolit to, co nyní? Neměli bycom začít dávat stranou peníze tzv. na horší časy? To je jen málo otázek, které řeší každý z nás nezávisle na pohlaví, finanční situaci, věku či místa bydliště. Strach o to, jak se budeme do budoucna mít, přepadá každého bez rozdílu. Nepříjemné situace přicházejí vždy po špičkách…pokles příjmů, ztráta práce,dlouhodobá pracovní neschopnost. Využijte služby OVB poradce a inforujte se o rezervotvorných a pojistných produktech.

Budoucnost dětem

Zajištění toho nejkvalitnějšího studia dětem je přáním každého rodiče, který dobře ví, že vzdělání je klíčem k úspěchu a úspěh zase klíčem k finančnímu zabezpečení.  Jak dítěti dopřát koníčky kterým by se rádo věnovalo a kde vzít peníze na jeho stále se zvyšující potřeby? Není náhodou vhodná doba pro založení spoření? Jak je naučit hospodařit s vlastními zdroji hledejte odpovědi se školeným OVB poradcem, který nabídne řešení, které bude rodičům vyhovovat a děti bavit

Zabezpečení na stáří

Kdo se o nás postará, až nebudeme schopni vydělat si na vlastní materiální zajištění? Děti? Stát? OVB poradci to vědí a vzkazují: „Vlastní zdroje“ a dodávají “ Začněte si proto již nyní vytvářet finanční rezervy. Využít je třeba všech možností, které poskytuje finanční trh, u řady produktů lze navíc získat státní podporu a daňové úlevy.“

Finanční strategie

Finanční strategie je vždy individuáolní. OVB poradce zjistí vaše potřeby, zájmy a řeknete mu, čeho byste v životě rádi dosáhli. Díky tomu vám může pomoci připravit plán pro vaše peníze šitý na míru. Dále už se nemusíte o nic starat. Stačí říci, jak byste si svůj život představovali!

Financování bydlení

Bydlení je základ. O bydlení ve vlastním bytě či domě ani nemluvě.  Také přemýšlíte, jak to s bydlením zařídit? Poradíme vám, kde nejlépe začít. Zda je pro vás lepší a výhodnější vlastní bydlení, nebo pronájem, jakou hypotéku byste si měli zvolit, pokud vůbec nějakou, jaké stavební spoření vás nejrychleji dovede k domovu… Víme také, jak zajistit potřebné podklady, a nezapomeneme ani na vhodné pojištění nemovitosti.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s