OVB na 5. místě žebříčku finančních institucí Czech Top 100

Společnost OVB Allfinanz a.s. potvrdila své dobré hospodářské výsledky a vedoucí postavení na trhu finančně poradenských společností pátým místem v kategorii „Ostatní finanční instituce“ oborového žebříčku Czech Top 100 Nejvýznamnějších firem 2011.  Umístila se tak v oboru finančních zprostředkovatelů jako první a jediná. V minulých dnech navíc již potřetí za sebou získala jako jediná finančně-poradenská společnost v České republice nejvyšší ratingový stupeň AAA Excellent v rámci prestižního ocenění ČEKIA Stability Award.

V roce 2011 získala OVB Allfinanz, a.s. dále prestižní ocenění v oborové kategorii Dynamický růst soutěže Českých 100 Nejlepších. Stala se tak 8. nejrychleji rostoucí firmou v České republice. „Pro nás jsou tato umístění a ocenění nejen důkazem naší dosavadní práce, ale také závazkem do budoucnosti,“ říká Michal Knapp generální ředitel a předseda představenstva OVB Allfinanz.  „Umístění v prestižním žebříčku Czech Top 100 i Českých 100 Nej je dalším důkazem také rostoucího významu oboru finančního poradenství.  Jsou to pro nás o to významnější ocenění, že se udála v roce dvacátého výročí naší činnosti na českém trhu,“ dodává Knapp. V posledních týdnech představil OVB holding v rámci celoevropského OVB další změny, které by měly také posílit pozici OVB na českém trhu. Z nově optimalizovaných služeb budou profitovat především klienti OVB.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice OVB Allfinanz se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s